Rembielińska 19   Warszawa  03-352 

         tel. 519-783-667             hydraulik-warszawa@o2.pl

Usługi hydrauliczne Warszawa kontakt
Mapa Usługi hydrauliczne Warszawa
E-mail  Usługi Hydrauliczne Warszawa
Hydraulik Warszawa Facebook
Hydraulik Warszawa Twitter
Hydraulik Warszawa Instagram

Copyright © 2019 - www.uslugihydraulicznewarszawa.pl -Wszelkie prawa zastrzeżone.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ ?

Gwarantujemy indywidualne podejście.

Mamy świadomość że zdarzają się awarie, do których usunięcia i szybkiej naprawy potrzebne są nie tylko umiejętności i części ale także kreatywność ponieważ, nie wszystkie awarie da się usnąć według utartych schematów.

Gotowość do szybkiego usuwania awarii hydraulicznych.

Staramy się szybko reagować na każde wezwanie niezależnie od tego czy jest to wyciek z pękniętej rury czy też zatkany odpływ. W przypadku usług niewymagających  natychmiastowego  przyjazdu dopasowujemy dogodny klientowi termin i godzinę.

Profesjonalizm i gwarancja.

Usługi hydrauliczne to podstawa naszej działalności. Na pierwszym miejscu stawiamy sobie za cel zadowolenie klienta idące w parze z wykonanym zleceniem. Doradzamy optymalne rozwiązania  w zakresie wykonywania usług na materiałach swoich lub powierzonych przez klienta. W każdą usługę wkładamy serce biorąc w pełni odpowiedzialność za wykonywane prace na które udzielamy gwarancji. Profesjonalne podejście, zaangażowanie w wykonywaną pracę i uczciwość, pozwalają nam cieszyć się dobrą opinią wśród naszych klientów.

Terminowość.

Szanując czas klienta staramy się być na umówiona godzinę. Na podstawie przedstawionego przez Państwa opisu awarii, umawiany dogodny termin oraz zadając szczegółowe pytania ustalamy źródło problemu tak aby mieć ze soba niezbędne części  badź materiały do usunięcia usterki lub montażu. Dzięki szerokiemu zakresowi świadczonych usług jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie potrzeby naszych klientów – zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej !

Usługi hydrauliczne Warszawa kontakt

HYDRAULIK WARSZAWA
Usługi hydrauliczne

USŁUGI HYDRAULICZNE WARSZAWA
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

"Szczerze polecam. Pan Daniel to bardzo solidny i kulturalny hydraulik. Dokładny i profesjonalny. Był u mnie dwa razy i za każdym razem sprawnie i profesjonalnie naprawił rury i zawory. Poza tym ma ze sobą również potrzebne części i narzędzia. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam."

Przemek

"Pan Daniel to odkrycie roku! Wie co robi, myśli do przodu, ma wiedzę i umiejętności, do tego minimalizuje szkody, które powstają przy usuwaniu awarii. Do tego przemiły, inteligentny i z poczuciem humoru:-) Poleciłam już moim znajomym - wszystkim poszukującym kapitalnego fachowca polecam również!"

Ewa

"Bardzo polecam - p.Daniel bardzo szybko i profesjonalnie wykonał naprawę. Ponadto to przesympatyczna i przemiła osoba. Zapisuję kontakt i w razie awarii będę korzystać z jego usług. Szczerze polecam!"

Małgorzata

Klienci o nas...